EVACopy

Dosya ve İşletim Sistemi Yedekleme Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.53 MB
  • Version 7.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Or Ben Shabat
Yetersiz ve oldukça yavaş olan Windows'un yedekleme mekanizması ihtiyaçları karşılayabilecek yeterlilikte olmayıp oldukça karmaşıktır.Kurulum gerektirmeyen EVACopy bu konuda kullanıcılarına hem hızlı hem pratik bir şekilde yedek almaya başlama konusunda y

Yetersiz ve oldukça yavaş olan Windows'un yedekleme mekanizması ihtiyaçları karşılayabilecek yeterlilikte olmayıp oldukça karmaşıktır.Kurulum gerektirmeyen EVACopy bu konuda kullanıcılarına hem hızlı hem pratik bir şekilde yedek almaya başlama konusunda yardımcı olan kullanışlı bir programdır. 

Herhangi bir veri kaybında veya Windows da oluşabilecek probleme karşı sisteminizde güvenle EVACopy programını kullanabilirsiniz. Kullanımı kolay grafik arayüzü ve komut satırı ile kullanıcılarına pratik ve hızlı bir yedek alma özelliği sağlamaktadır. Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz farklı opsiyonlara sahip EVACopy kullanıcılarına zorlanmadan yedek alma imkanı sağlamaktadır. İngilizce kullanım rehberine sahip olan programın henüz Türkçe sürümü mevcut değildir. 

Kurulum gerektirmeyen EVACopy programını bilgisayarınıza indirdikten sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. EVACopy programı ile aldığınız her bir yedeği farklı tarihler ve saatlerde kaydedebilirsiniz. Kategorileme özelliği sayesinde yedeklediğiniz her bir veriyi kolayca kategorilerine ayırabilirsiniz. Yedekleme işlemini tamamladıktan sonra kapatma ve yeniden başlatma gibi güç seçeneklerini otomatik olarak zamanlayabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
EVACopy indir